Chcete vydělávat peníze a mít dobrý pocit z toho, že jste někomu pomohli užít si akci naplno?

SDÍLEJTE SVÉ ZKUŠENOSTI S FORSTCZ A ZÍSKEJTE AŽ 35% ZE ZISKU!


VAŠE PROVIZE

Výše provize se liší dle dosažené úrovně za každý měsíc

1. úroveň

až 1.000 Kč

2. úroveň

až 5.000 Kč

3. úroveň

až 10.000 Kč

Využijte tu pravou chvíli vstoupit do partnerského programu nejrychleji rostoucího firmy  v oblasti podpory cateringu a gaastronomie. Sami jsme pocítili, jaký hlad momentálně v ČR je po efektivním cateringovém řešení! Pokud chcete vydělávat jen tím, že pošlete email na vaši databázi, případně chytře nastavíte PPC reklamu, čtěte dále.

VYBERTE SI STRATEGII, KTERÁ VÁM NEJVÍCE SEDÍ A ROZJEĎTE OPRAVDU EFEKTIVNÍ AFFILIATE PRODEJ:


Vlastní blog

Pokud provozujete blog na téma hotelnictví, restauratérství, rauty, catering, gastronomie, potisk ubrousků atd., stačí na něj umístit článek o Forstcz s příslušnými odkazy.

Emailing na databázi

Máte-li databázi lidí, kteří vám věří, není nic jednoduššího, než jim poslat krátkou upoutávku s affiliate odkazem na Forstcz, případně na některou z našich prodejních akcí, o kterých vás průběžně emailem informujeme.

Ústní doporučení

Všichni víme, jakou sílu mají správně vyřčená slova. Doporučí-li nám někdo, komu věříme, službu, která zrovna uspokojuje naši potřebu, neexistuje moc věcí, které by nás odradily od nákupu.

Sociální sítě

Blíží se ústnímu doporučení, ale jedná se o jeho elektronickou formu, která vám zároveň umožní velmi jednoduše zavést affiliate odkaz na eshop a mít tak v našem systému zapsanou a později schválenou konverzi.

PPC reklama

Na Facebooku je dnes možné krásně přesně cílit na jednotlivé skupiny uživatelů ať už podle věku, vzdělání, lokality, ale i podle jiných parametrů, jako je příslušnost ke konkrétní skupině nebo stránce, případně si nechat automaticky najít další ideální "avatary" na celé síti.

Video

Cítíte-li se před videokamerou jako král? Natočte video o tom, jaký užitek vám spolupráce s Forstcz přináší a umístěte affiliate link do něj.

KOHO HLEDÁME?

Majitele hotelových center
Majitele hotelových center

Vlastníte hotel a chcete aby dopřát svým klientům nezapomenutelný zážitek? Vzhled dělá divy! Lidé si vás zapamatují a budou doporučovat dále

Cateringové společnosti
Cateringové společnosti

Chybí vám ten správný nápad jak udělat oslavu nezapomenutelnou? Dopřejte svým klientům pocit jedinečnosti skrze skvělé nádobí, které zaujme již na pohled.

Majitele restaurací
Majitele restaurací

Myslíte si, že ubrousek na stole nic neznamená? CHYBA! Představte si jaké to je, když přijdete do restaurace a zjistíte, že máte jednovrstvý ubrousek za 2 halíře? Dopřejte svým klientům pocit luxusu.

Gastronomické firmy
Gastronomické firmy

Zní vám hlavou otázka na čem budeme servírovat? Dodejte svým jídlům neodolatelný vzhled díky plastovému nádobí a správnému stolování.

JAK ZAČÍT? STAČÍ TŘI KROKY...

1

ZAREGISTRUJTE SE JAKO NÁŠ PARTNER

2

ZKOPÍRUJTE SI SVŮJ AFFILIATE KÓD

Svůj affiliate kód získáte v administraci Affiliate programu Forstcz

3

VLOŽTE ODKAZ DO PŘÍSLUŠNÉHO MÉDIA

Do článku, emailu, reklamy, do patičky webu...

CHCETE PORADIT?
KONTAKTUJTE NÁS.