Není plastové nádobí jako plastové nádobí.

Zdá se Vám plastové nádobí poněkud nevhodné ke stolování? Máte pocit, že byste s něčím takovým nezazářili při přípravě romantické večeře ve dvou? Při rodinné oslavě babiččiných či dědečkových 70 let? Nebo si myslíte, že byste si pohoršili před kolegy v práci na firemním večírku?

Pokud využijete plastové nádobí z naši nabídky … garantujeme Vám, že tyto myšlenky při prvním pohledu na produkty vypustíte z hlavy. Proč si to troufáme tvrdit?

Není plastové nádobí jako plastové nádobí. Mnoho z Vás zná plastové nádobí jako lámající se, jednorázové produkty, které lidé využívají na pár hodinové akce. Tak aby ušetřili a neměli mnoho práce s umýváním klasického nádobí a vyhnuli se tím případnému rozbití tohoto nádobí což má za následek nepříjemné uklízení střepů a … však to znáte.

Samozřejmě, i tento druh plastového nádobí v našem eshopu najdete a nemáme problém Vám jej dodat ale vzhledem k tomu co se v posledních pár měsících intenzivně řeší, že příroda trpí pod obrovským návalem plastů, tak jsme se rozhodli primárně se zaměřovat na mnohem kvalitnější plastové nádobí, například na nerozbitné plastové nádobí, které nemusí být jen na jedno použití!

Námi nabízené plastové nádobí Gold Plast je vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů, moderní technologií, které splňuje nejpřísnější kritéria potravinářských norem v Evropě. Díky tomu získává na elegantnosti, bytelnosti a zároveň je skvěle reprezentativní.

Věříme, že si z naší pestré nabídky vyberete přesně to, co odpovídá Vašim představám.

Víno, šampaňské, aperitiv

není problém si vychutnat například díky nerozbitné flute sklenici

 

Nerozbitná sklenice flute na moře

Osvěžující pivo v letním horkém dni

Nerozbitná sklenice na pivo.

Nesmí chybět skvělé chladiče nápojů! 

Dopřejte si studené pivo na moři

Máte hlad? Nenechte si jídlo utéct z talíře

Kvalitní plastové hluboké talíře FONDO

 

Chybí vám ještě příbor? Vyberte si barvu, která k vám sedí

Luxusní, barevné, plastové, lžíce, nože, vidličky

Teď jste dostatečně vybaveni a plánování dalších akcí může začít!

 

Jiří Franěk
Mladý nadšenec tvorby webových stránek nové generace a správce eshopů zaměřených na kvalitní plastové nádobí
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *