LOVE NATURE 2019

Německá firma Mank, jejž výrobky znáte z našich webových stránek a eshopu se do toho tento rok rozhodla jít opravdu jednoznačně. Své zákazníky a tím i nás si získala novinkou v kategorii ubrousků s názvem LOVE NATURE neboli láska k přírodě a nebo by se to dalo také přeložit jako příkaz … miluj přírodu. Kdo ví jak to autor myslel, to ale momentálně není důležité.

Jak sami tvůrci tvrdí, jejich cílem bylo vizualizovat světové téma ekologie a ochrany přírody na ubrousky … a dle našeho názoru se jim to mimořádně povedlo.

Dovolili jsme si složit menší povídáni k tomuto tématu: „Láska k přírodě je emoce, která charakterizuje člověka od počátku jeho existence na naší krásné modré planetě. Lesy, louky, zahrady ale i moře a hory.. to vše jsou místa, která nás obklopují klidem, majestátností, harmonií a pokojem. Cítíme se zde šťastní a svobodní. Našim okem do nás vstupuje silný vjem barev, které umocňuje cit pro krásu. A proto je nutné si přírody vážit a starat se o ní. Jako lidé nejsme nejmocnější a nedokážeme zvrátit některá smutná fakta ale můžeme pro vylepšení a udržení naši nádherné přírody dělat opravdu dost“.

V roce 2019 můžete na našem e-shopu ubrousky.forstcz.cz  zakoupit novou kolekci ubrousků s názvy – LOVE NATURE-BAUM, LOVE NATURE-JUTE a LOVE NATURE.

Pokud si přejete zakoupit šerpy, kapsy či rozetky s touto tématikou … není žádný problém, mrkněte do nejnovějšího katalogu zde -> www.mank.de/katalog-online/MANK-Inspiration a jednoduše nám napište na jakýkoliv mail nebo zavolejte -> Kontakty

Přejeme Vám za celý tým firmy ať se Vám daří plnit si svá rozhodnutí, mít radost z maličkostí a mít lásku ke všemu co máte rádi a co je Vám blízké, k přírodě nevyjímaje.

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *