Jak uspořádat zahradní slavnost, aby se stala nezapomenutenou?

Jak uspořádat nezapomenutelnou oslavu?

Blíží se doba prázdnin, letních grilovaček a zahradních akcí. Jak uspořádat akci, která se stane nezapomenutelnou?  Na co se připravit, čím překvapit?

Plánování

To kdo bude na vaší akci udává směr kterým se bude ubírat zábava. Vybírejte přátele, kteří jsou vám opravdu blízko a se kterými se cítíte dobře. Většina lidí je neustále ve stresu a nemá na nic čas, když jim však dostatečně s předstihem dáte vědět, že budete pořádat nějakou akci, bude pravděpodobnější, že lidé přijdou. Nezapomeňte jim také dát tištěnou pozvánku s jejich jménem. Na pozvánce uveďte místo a čas. Požádejte pár kamarádů, aby vám s přípravou a průběhem slavnosti pomohli.

Jak při plánování na nic nezapomenout?

 

Místo konání byste měli přizpůsobit druhu akce. Pokud chcete malou oslavu v rodinném kruhu venku na zahradě, nezapomeňte sledovat předpověď počasí. Vyberte ten správný čas. Nejvhodnější dny pro akce jsou ty, kdy druhý den nemusí člověk ráno vstávat.

 

Výzdoba

Nezapomínejte, že maličkosti dělají obrovský rozdíl. Takže pokud dáte vaší zahradní slavnosti nějaké téma přizpůsobte tomu prostírání stolu, talíře, skleničky, ubrousky. Na žádné oslavě nesmí chybět balónky. Na zahradní slavnost, která se protáhne i do večera se skvěle hodí lampiony, ať už jako dekorace nebo pro zpestření zábavy, kdy o půlnoci všichni vypustí svůj lampion štěstí.

Dělají velký rozdíl

 

Pohoštění

Co by to bylo za zahradní slavnost, kdyby se na ní negrilovalo nebo neopékaly špekáčky? K dobré atmosféře můžete přispět i nějakým dobrým zákuskem nebo dortem. Každému chutná trochu něco jiného a tak je dobré, když je z čeho vybírat. Pokud však nechcete řešit složitosti kolem pohoštění objednejte si cateringový servis, který všechny tyto starosti vyřeší za vás. Při přípravě nápojů dbejte na rozmanitost. Ať už dáte přednost alkoholickým nápojům nebo nealkoholickým buďte opatrní a nerozbijte sklenice.

Nesmí chybět na žádné akci

 

Kreativní program

Není nic horšího, než když lidé jen sedí a nudí se. Vymyslete vhodné aktivity, které zpestří vaši zahradní slavnost a dodají tak šťávu celé akci. Zde je jen pár nápadů co můžete vybrat: hledání pokladu, střelba z luku, hod na cíl, výroba náramku, kresba pravou mozkovou hemisférou, scénky ze slavných her, divadlo, dabing, kinect, taneční souboj, cvičení.

 

Zabiják akce

 

Zahajte vaši slavnost welcome drinkem a krátkým proslovem, kde nastíníte co všechno bude vaše přátele čekat a na co se mohou těšit. Pak už jen dodržujte váš harmonogram a hlavně se bavte!

Jiří Franěk
Mladý nadšenec tvorby webových stránek nové generace a správce eshopů zaměřených na kvalitní plastové nádobí
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *